Rolki Dziecięce Fila X - One Boy

Numer produktu
1412696
W magazynie
31999
Atutem tych rolek jest potrójne zabezpieczenie trzymania stopy w bucie: sznurówki, rzep, klamra. Lekka konstrukcja, szyny z kompozytu - doskonała kontrola stopy podczas nauki. Cholewka jest formowalna i oddychająca. Doskonała regulacja, która pozwala co do milimetra dopasować rolkę do stopy.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Wyróżnieniem tego modelu na tle innych jest doskonała regulacja, która pozwala co do milimetra dopasować rolkę do stopy. Mechanizm ten jest łatwy w obsłudze i bardzo trwały. Na naukę duże znaczenie ma trzymanie rolki w bucie, a model X One marki FILA SKATES to potrójne zabezpieczenie. Sznurówki; Rzep; klamra z zabezpieczeniem przed przypadkowym odpięciem się wystarczy, by noga stabilnie trzymała się w bucie i wspierała podnoszenie umiejetności przez dziecko.

Lekka konstrukcja szyny wykonanej z kompozytu, ułatwia kontrolować rolkę podczas nauki. Cholewka formowalna z oddychającym materiałem welurowym ma zwiększyć komfort nawet podczas gorących dni.

 

Dostępne tylko w GO-SPORT

Płoza: KOMPOZYT

Wielkość kółek (mm): 72;74;76

Twardość kółek: 82A

Łożyska: ABEC 5

Regulacja rozmiaru: TAK MIKROREGULACJA

Poziom zaawansowania: REKREACYJNY

Trzymanie stopy: KLAMRA,RZEP, SZNURÓWKA

Maksymalna waga użytkownika (kg): 60

Rozmiary: 29-32; 32-35; 35-38; 38-41

 

Technologie:

MIKROREGULACJA ROLKI - możesz dopasować rolkę do każdej długości stopy dziecka;

POCHŁANIACZ DRGAŃ - jazda po nierównym terenie nie wpływa źle na stawy;

UFORMOWANE WSTĘPNIE WYPEŁNIENIE - już od początku but ma kształt dopasowany do stopy dziecka. w trakcie użytkowania można uzyskać jeszcze lepsze dopasowanie;

ANATOMICZNA WKŁADKA - utrzymuje prawidłowe trzymanie stopy dziecka; oddychająca AKSAMITNE WNĘTRZE- dla lepszego komfortu podczas jazdy;

METALOWE OŚKI I PRZEKŁADKI - starczy na dłużej;

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rolki Dziecięce Fila X - One Boy