Rolki Męskie Powerslide Radon M

Numer produktu
1449263
Brak w magazynie
59999
Rolka, która przypadnie do gustu średniozaawansowanym rolkarzom. Sztywna konstrukcja, materiały dopasowujące się do kształtu stopy w połączeniu z szyną Trinity z kołami 4x80mm, łożyskami ABEC 5 zapewni stabilność zwrotność oraz przyjemną jazdę przez cały dzień.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Powerslide Phuzion Radon to szczyt komfortu i niespotykana wcześniej wydajność podczas jazdy. Plastikowa konstrukcja rolki została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym dla zwiększenia sztywności. Połączeniu z rewolucyjnym system mocowania Trinity (3punktowe) otrzymujemy platformę, która zwiększa transfer energii, redukuje wibracje na nierównościach oraz pozwala na maksymalne obniżenie środka ciężkości dla jeszcze lepszej i większej stabilności. Zewnętrzny materiał Powerknit zapewnia nam maksymalne dopasowanie rolki po jej zapięciu, dopasowując się do kształtu stopy. Aluminiowa szyna Powerslide Elite casted z trzypunktowym mocowanie Trinity z możliwością zamontowania kół 4x80 oraz o długości 243mm, jest lekka oraz sztywna. Wewnętrzne materiały do kombinacja róznej grubości gąbek, które w połączeniu z blokadą pięty pozwolą na cieszenie się jazda cały dzień. Model Radon jest rolką dając ogromne wsparcie podczas jazdy, dzięki krótkiej szynie jest bardzo zwrotna, oraz szybka dzięki kołom 4x80 Powerslide Inifnity oraz łożyska Abec 5. Co więcej rolka posiada regulowany hamulec HABS. Phuzion: wygoda i wydajność.

 

Płoza: ALUMINIUM

Wielkość kółek (mm): 80

Twardość kółek: 85A

Łożyska: ABEC 5

Poziom zaawansowania: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Trzymanie stopy: KLAMRA, RZEP, SZNURÓWKA

Maksymalna waga użytkownika (kg): 100

Rozmiary: 41-46

 

Technologie:

TRINITY: system mocowania 3 punktowego, dzięki któremu maksymalnie obniżamy środek ciężkości, co wpływa na lepszą stabilność, pochłanianie drgań oraz lepszy transfer energii podczas każdego odepchnięcia.ania

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rolki Męskie Powerslide Radon M