Rolki Męskie Spokey Soul

Numer produktu
1449249
W magazynie
39999 29999
Dla Pań jak i Panów. Odnajdą się na nich początkujący jak i doświadczeni rolkarze. Dzięki ciasnemu ustawieniu 80 mm kółek, to również propozycja dla Freeskaterów.Wysoka cholewka i system zapięcia power strap z pompką dobrze trzymają stopę.Mocna aluminiowa płoza CNC świetnie przenosi energię i jednocześnie zachowuje kontrolę na każdej nawierzchni.
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu

Soul to idealny wybór na codziennie przejażdżki. Rolki są na tyle uniwersalne, że bez problemu odnajdzie się na nich zarówno osoba początkująca, jak i doświadczony rolkarz. Dzięki ciasnemu ustawieniu 80 mm kółek, Soul to również świetna propozycja dla wszystkich Freeskaterów!
Dzięki wysokiej cholewce i systemowi zapięcia klamra + sznurówki + power strap z pompką rolki bardzo dobrze trzymają stopę i dają doskonałe wsparcie przy kostce. Wszystko to składa się na doskonałą reaktywność, tak ważną w jeździe na rolkach.
Dzięki połączeniu bardzo mocnej aluminiowej płozy CNC z kółkami 80 mm/ 85A. Uzyskaliśmy rolki które świetnie przenoszą energię i jednocześnie zachowują pełnię kontroli na każdej nawierzchni. Wszystko to uzupełnione jest wysokiej klasy łożyskami ABEC 9.


Płoza: ALUMINIUM 165mm (SSM)

Wielkość kółek (mm): 80

Twardość kółek: 85A

Łożyska: ABEC 9

Poziom zaawansowania: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Trzymanie stopy: KLAMRA, POWERSTRAP Z POMPKĄ, SZNURÓWKA

Maksymalna waga użytkownika (kg): 100

Rozmiary: 39-44

 

Technologie:

POWERSTRAP Z POMPKĄ 
WYCIĄGANY LINER (BUT WEWNĘTRZY)

Więcej informacji
Marka SPOKEY
Regulacja rozmiaru Nie
Płoza Nie
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rolki Męskie Spokey Soul