Rower stacjonarny Kettler Giro S3

Numer produktu
1400404
W magazynie
1 89999 1 59900
Teraz możesz ćwiczyć w domu o każdej porze. Rower stacjonarny jest idealny do samodzielnych treningów. Ustal cel i obserwuj na ekranie swoje postępy.
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu
Ćwicz gdzie chcesz i o każdej porze
Lubisz trenować w domu? Wybierz rower treningowy Giro C3 od Kettler, dzięki któremu możesz ćwiczyć nie wychodząc z domu. Rower ma 6 programów, dzięki którym urozmaicisz swój trening i wprowadzisz odrobinę świeżości do swoich ćwiczeń. Co więcej, na ekranie pojawią się Tobie informacje o czasie, dystansie oraz aktualnym pulsie.
Regulacja obciążenia
Rower treningowy ma aż 15 stopni regulacji obciążenia. Dzięki temu, możesz dostosować intensywność treningu do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, w każdej chwili możesz regulować obciążnie w zależności od swojej kondycji.
Wygodnie i tak jak lubisz
Teraz możesz ćwiczyć oglądając serial lub rozmawiając z bliskimi. Rower stacjonarny ma także możliwość regulacji siodełka w pionie i poziomie, co znacznie poprawia Twój komfort. Bez problemu, dostosujesz sprzęt do ćwiczeń do swojego wzrostu. Z łatwością też przeniesiesz go w inne miejsce w domu.
Więcej informacji
Marka KETTLER
Produkt Polski Nie
Regulacja siodełka Tak
Regulacja oporu Tak
Zasilanie Nie
Możliwość poziomowania Nie
Regulacja kierownicy Nie
Pomiar tętna Tak
Pojemnik na wodę Nie
Możliwość składania Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rower stacjonarny Kettler Giro S3