Części rowerowe

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

MULTITOOL TOPEAK X-TOOL+

4999

SMAR DO ROWERU NIGRIN

1499

CHWYTY ROWEROWE MERIDA

999
Strona

Części rowerowe

Jeśli jesteś zapalonym cyklistą, nic dziwnego, że co jakiś czas zdarza Ci się jakaś usterka rowerowa – części rowerowe czasami się zużywają. Abyś mógł jak najdłużej korzystać ze swojego roweru, regularnie dbaj o swój sprzęt i wszystkie części rowerowe. Dobrze jest mieć na oku sprawdzone miejsce, gdzie zawsze znajdziesz potrzebną część rowerową i otrzymasz fachową poradę rowerową. Skorzystaj z pomocy specjalistów w sklepach GoSport!

Części rowerowe – kup lub napraw w sklepie GoSport

Podstawowe części rowerowe znajdziesz w sklepie GoSport. Do wyboru masz koła rowerowe i opony. Dopasuj je do roweru i swoich potrzeb. Wybierz koła z gładkim i dosyć grubym bieżnikiem do rowerów miejskich. Natomiast do jazdy po błocie, trawie, wodzie i skałach przystosowane są opony rowerowe z głębokim, grubym bieżnikiem, do rowerów górskich, crossowych i rowerów trekkingowych.

Aby wymienić pozostałe części rowerowe, możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego dostępnego w wybranych sklepach GoSport. Serwisanci GoSport wymienią lub naprawią uszkodzone części rowerowe, a Ty będziesz spokojnie planować kolejne wyprawy.

Dla swojej wygody i bezpieczeństwa przed każdą podróżą sprawdź stan kół rowerowych. Jeśli zauważysz, że z opony schodzi powietrze, uzupełnij je pompką rowerową. Gdy problem nie ustąpi, należy wymienić dętkę na nową.

Sukcesem udanych wycieczek jest nie tylko dopasowany do Twojego wzrostu i rodzaju wyprawy, sprawny rower, ale też wszystkie dodatkowe akcesoria. Warto mieć ze sobą kask rowerowy oraz odzież sportową dobrą na każdą porę roku. Jeśli wybierasz się na kilka dni w góry, zabierz ze sobą namiot, matę, śpiwór i plecak turystyczny. Przyda Ci się również zegarek sportowy z funkcją lokalizacji GPS i możliwością pomiaru wysokości.