Części rowerowe

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Smar rowerowy Nigri

1499

Pedały Kross Bedrock

2499

Części rowerowe

Jeśli jesteś zapalonym cyklistą, nic dziwnego, że co jakiś czas zdarza Ci się jakaś usterka rowerowa – części rowerowe czasami się zużywają. Abyś mógł jak najdłużej korzystać ze swojego roweru, regularnie dbaj o swój sprzęt i wszystkie części rowerowe. Dobrze jest mieć na oku sprawdzone miejsce, gdzie zawsze znajdziesz potrzebną część rowerową i otrzymasz fachową poradę rowerową. Skorzystaj z pomocy specjalistów w sklepach GoSport!

Części rowerowe – kup lub napraw w sklepie GoSport

Podstawowe części rowerowe znajdziesz w sklepie GoSport. Do wyboru masz koła rowerowe i opony. Dopasuj je do roweru i swoich potrzeb. Wybierz koła z gładkim i dosyć grubym bieżnikiem do rowerów miejskich. Natomiast do jazdy po błocie, trawie, wodzie i skałach przystosowane są opony rowerowe z głębokim, grubym bieżnikiem, do rowerów górskich, crossowych i rowerów trekkingowych.

Aby wymienić pozostałe części rowerowe, możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego dostępnego w wybranych sklepach GoSport. Serwisanci GoSport wymienią lub naprawią uszkodzone części rowerowe, a Ty będziesz spokojnie planować kolejne wyprawy.

Dla swojej wygody i bezpieczeństwa przed każdą podróżą sprawdź stan kół rowerowych. Jeśli zauważysz, że z opony schodzi powietrze, uzupełnij je pompką rowerową. Gdy problem nie ustąpi, należy wymienić dętkę na nową.

Sukcesem udanych wycieczek jest nie tylko dopasowany do Twojego wzrostu i rodzaju wyprawy, sprawny rower, ale też wszystkie dodatkowe akcesoria. Warto mieć ze sobą kask rowerowy oraz odzież sportową dobrą na każdą porę roku. Jeśli wybierasz się na kilka dni w góry, zabierz ze sobą namiot, matę, śpiwór i plecak turystyczny. Przyda Ci się również zegarek sportowy z funkcją lokalizacji GPS i możliwością pomiaru wysokości.