Odzież rowerowa

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Spodenki rowerowe męskie Scrapper MTB Color

15999

Koszulka rowerowa męska Scrapper MTB Color

9999

Koszulka rowerowa męska Scrapper MTB

9999

Koszulka rowerowa męska Scrapper Ultimate Color

11999

Koszulka rowerowa męska Scrapper Ultimate

11999

Koszulka rowerowa męska Scrapper Sport

7999

Spodenki rowerowe damskie Scrapper Corsaire

8999

Spodenki rowerowe damskie Scrapper Lady

7999

Spodenki rowerowe męskie Scrapper Abretelle

8999

Spodenki rowerowe męskie Scrapper Sbretelle

6999

Spodenki rowerowe męskie Scrapper Ultimate

11999

Koszulka rowerowa damska Scrapper Lady Noir

8999

Kurtka rowerowa męska Scrapper Cycling Basic Czarna

11999 8999

Spodenki rowerowe męskie Scrapper XC Primo

15999

Koszulka rowerowa męska Scrapper Primo

4999

Spodenki rowerowe męskie Scrapper Primo cuissard

4999

SPODENKI ROWEROWE MĘSKIE KROSS SPOD XC

21999

Odzież rowerowa

Wygodna odzież rowerowa powinna być dopasowana do potrzeb rowerzysty. Dużą rolę odgrywa materiał, z którego jest wykonany ten strój sportowy. Przy bardzo intensywnej jeździe lub na wycieczkach po górach koszulka bawełniana może się nie sprawdzić. Bawełna po wchłonięciu wody staje się ciężka, przez co bardzo długo schnie. Aby nic nie ograniczało Twoich ruchów, wybierz więc strój sportowy ze specjalistycznych materiałów takich jak elastan i poliester.

Odzież rowerowa – najlepszy wybór w sklepie GoSport

Aby skompletować odzież na rower, zacznij od zakupu sportowej koszulki i elastycznych spodni. W sklepie GoSport znajdziesz szeroki wybór zarówno strojów kolarskich, jak i ubrań przeznaczonych dla osób jeżdżących na rowerach BMX. Jeśli lubisz bardzo szybką jazdę i nie chcesz, aby odzież rowerowa blokowała Twoje ruchy, zwróć uwagę na obcisłe koszulki rowerowe, czyli tak zwane potówki. Gwarantują one lepsze odparowanie wilgoci, dzięki czemu jazda na rowerze szosowym lub rowerze górskim stanie się przyjemniejsza.

W sklepie GoSport znajdziesz też mnóstwo spodni rowerowych – luźnych, obcisłych oraz w wersji 2 w 1. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, pamiętaj, że wszystkie sznurki przy spodenkach sportowych powinny być dobrze zawiązane. Dla większej wygody wybieraj modele spodni rowerowych z wkładką przeciwko otarciom. Dzięki niej unikniesz urazów od twardego i cienkiego siodełka kolarzówki.

Zimą postaw dodatkowo na ocieplaną odzież rowerową (np. z membraną), a bez względu na porę roku – na strój sportowy z odblaskowymi elementami. Pamiętaj też o skompletowaniu całego zestawu rowerowego. Przyda Ci się kask rowerowy, buty na rower oraz rękawiczki sportowe zabezpieczające dłonie przed otarciami. Latem załóż okulary przeciwsłoneczne, zimą – czapkę, a jeśli chcesz sprawdzić czas przejazdów i swoje tętno lub lokalizację – zainwestuj w nowoczesny zegarek sportowy. Dzięki niemu będziesz mógł zapisywać swoje wyniki ze wszystkich treningów i obserwować rozwój swojej kondycji.