Skate ochrona

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ochraniacze do rolek Tempish Taffy wrist

2999 1499

Ochraniacze do rolek Tempish Taffy knee

5999 2999

Ochraniacze Do Rolek Spokey Black

4999

Ochraniacze Do Rolek Spokey Wrist

2499

Ochraniacze Do Rolek Spokey Blue

3999

Ochraniacze Do Rolek Spokey Pink

3999

Ochraniacze dziecięce do rolek Tempish Ochr fid boy

6999

Ochraniacze dziecięce do rolek Tempish Ochr fid girl

6999

Ochraniacze Do Rolek Fila Girl

7999

Kask Do Rolek M Up2Glide Casque Ad Noir

6999

Skate ochrona

Jeśli ćwiczysz skomplikowane tricki na rowerach BMX, deskorolkach lub rolkach, z pewnością wiesz, że potrzeba wiele pracy, aby móc je dobrze wykonać. Wiąże się to z wieloma wzlotami, ale też, niestety, upadkami. Choć nie możesz zapobiec upadkom, jesteś w stanie zminimalizować ich skutki. Nie zapomnij o odpowiedniej ochronie.

Najlepsza ochrona dla skaterów – wybierz ochraniacze w sklepie GoSport

Twoim podstawowym elementem wyposażenia powinien być kask sportowy. Na deskę czy BMX przyda Ci się kask rowerowy typu orzeszek wzmocniony z tyłu, który ochroni potylicę i górną część odcinka szyjnego kręgosłupa. Szeroki wybór kasków dla skaterów znajdziesz w sklepie GoSport – wybierzesz tam model dopasowany do każdej uprawianej przez Ciebie dyscypliny wyczynowej.

W trakcie zakupów zwróć uwagę na inne akcesoria ochronne dostępne w sklepie GoSport. Przydadzą Ci się ochraniacze na kolana i piszczele oraz ochraniacze na łokcie. Na trening zabierz ze sobą także rękawiczki sportowe. Możesz wybrać modele zapinane na rzepy lub wzmocnione gumą, dodatkowo chroniącą przed otarciami. Zwróć uwagę, aby rękawiczki sportowe miały niewielkie wstawki z przewiewnego materiału. Dzięki nim Twoje dłonie nie będą się pociły.

Przydatne akcesoria ochronne to jednak nie wszystko. Bądź zawsze dobrze przygotowany na każdy trening. Upewnij się, czy koła w rowerze BMX są dobrze napompowane. Sprawdź stan kół w deskorolce lub rolkach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, załóż nowe lub wymień łożyska.

Zabierz także ze sobą wygodne buty sportowe. Wybieraj obuwie z miękką, choć trochę grubszą podeszwą. Dzięki niej lepiej wyczujesz powierzchnię deskorolki. Zamierzasz jeździć na rowerze po błotnistym terenie? Spakuj do plecaka turystycznego kurtkę typu softshell.