Wyposażenie rowerzysty

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

CZAPKA ROWEROWA CLASSIC

4499

CZAPKA ROWEROWA CLASSIC

4499

Rękawiczki Shimano Pearl Izumi Select Glove

9999

Rękawiczki Damskie Shimano Pearl Izumi Select Glove

9999

Rękawiczki Shimano Pearl Izumi Elite Gel

14999

KASK ROWEROWY METEOR BOLTER

15999

KASK ROWEROWY METEOR CRUST

11999

KASK ROWEROWY METEOR MARVEN

9999

Kask rowerowy Meteor Crust

11999

KASK ROWEROWY METEOR MARVEN

9999

KASK ROWEROWY METEOR SHIMMER

7999

KASK ROWEROWY MV6-2 FIRE ENGINE

3999

KASK ROWEROWY MV6-2 MUFFINS

3999

Kask Shimano Lazer Beam

19999 14999

Kask Shimano Lazer Nut'Z Czarny

19999 15999

Kask Shimano Lazer Nut'Z

19999 15999

Kask Shimano Lazer Blade

36999

Kask Shimano Lazer Cyclone Z Daszkiem

19999

RIPLEY F18, CZARNY, L

9999
Strona

Wyposażenie rowerzysty

Najważniejszym elementem wyposażenia rowerzysty jest sprawny i posiadający wszystkie potrzebne akcesoria rower. To jednak nie wszystko. Aby wycieczki – zarówno po mieście, jak i w górski teren – były dla Ciebie przyjemnością, skompletuj pełny ekwipunek kolarza. Część akcesoriów z wyposażenia rowerzysty może okazać się dla Ciebie niezbędna, natomiast inne będą ciekawym gadżetem umilającym wyprawy.

Skompletuj wyposażenie rowerzysty w sklepie GoSport

Zakupy dla rowerzysty rozpocznij od odzieży rowerowej. Jeśli jeździsz na rowerze szosowym, wybierz specjalną odzież kolarską dopasowaną do ciała, w tym koszulki potówki i obcisłe spodenki rowerowe. Na wyprawy po mieście wystarczy zwykła odzież sportowa wykonana z syntetycznych, odprowadzających wilgoć materiałów.

Wszystkie ubrania dla rowerzystów znajdziesz w sklepie GoSport. Dzięki szerokiej ofercie sklepu wybierzesz także idealne buty sportowe – z miękką podeszwą i wyraźnym bieżnikiem (do trekkingu) lub twardą i gładką podeszwą (do jazdy szosowej). Nie zapomnij o wyborze kasku rowerowego. Znajdź odpowiedni rozmiar i wybierz spośród modeli kasków MTB, szosowych, Full-face lub orzeszków.

Pamiętaj, że każdy rowerzysta poruszający się po terenie niezabudowanym powinien zaopatrzyć się w odblaski rowerowe. Możesz też wybrać koszulki lub bluzy sportowe z odblaskowymi elementami. Zwróć uwagę, czy kieszenie w bluzach posiadają suwak. Różne modele bluz na lato oraz zimę kupisz w sklepie GO Sport.

To jednak nie wszystko. Chcesz, żeby zawsze jeździło Ci się wygodnie? Kup dodatkowe wyposażenie roweru oraz sprzęt, który przyda się w trakcie dłuższych podróży, m.in. namiot, buty trekkingowe (przydatne podczas wspinaczek po skałach i górskich ścieżkach) oraz śpiwór lub mata. Abyś można było wygodnie przewieźć wszystkie rzeczy i wyposażenie rowerzysty, przyda Ci się również plecak turystyczny.