SANDAŁY DAMSKIE TEVA W WINSTED SOLID

Numer produktu
24571560299
Ostatnia sztuka
Brak w magazynie
19999
Winsted Solid łączą  klasyczny pasek z Originali ze sportową podeszwą. Taśmy wykonano z trwałego i szybkoschnącego materiału. Podeszwa  Durabrasion zapewnia przyczepność do podłoża nawet w trudnych warunkach, a warstwa pianki EVA w śródpodeszwie gwarantuje amortyzację na najwyższym poziomie. 

Ładuję...
Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych

Wysyłka do 24h
0 zł dostawa do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
TEVA jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów turystyczno - sportowych i zarazem najszybciej rozwijającą się marką w kategorii sandałów lifestylowych. Sukces marki opiera się na wyjątkowo udanym łączeniu funkcji użytkowych z walorami estetycznymi, opartymi na najnowszych trendach mody. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów na świecie, w tym - od wiosny 2015 - również w Polsce. 

Winsted Solid to sandały łączące klasyczny pasek z modelu Original Universal ze sportową podeszwą. Taśmy wykonano z trwałego i szybkoschnącego materiału. Wielopunktowy system regulacji zapewnia idealne dopasowanie do stopy. Dodatkowo, by zwiększyć wytrzymałość, paski zostały przepuszczone przez podeszwę buta, co uniemożliwia ich wyrwanie. W rejonie pięty zastosowano dodatkową wyściółkę zapobiegającą powstawaniu otarć. 

Podeszwa zewnętrzna Rugged Durabrasion zapewnia przyczepność do podłoża nawet w trudnych warunkach podogowych, a warstwa pianki EVA w śródpodeszwie gwarantuje lekkość, komfort i amortyzację na najwyższym poziomie. Wkładka pokryta została niezmywalnym i nieścieralnym środkiem antybakteryjnym Microban Zinc®. Powstrzymuje ona rozwój grzybów, bakterii oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.  

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:SANDAŁY DAMSKIE TEVA W WINSTED SOLID