SANDAŁY MĘSKIE TEVA M HURRICANE XL

Numer produktu
1448573
Brak w magazynie
29999
Hurricane XLT 2  świetnie sprawdzą się podczas wycieczki pod namiot, jak i podczas zejścia z utwardzonych szlaków. Model gwarantuje przyczepność do podłoża dzięki zastosowaniu kauczukowej podeszwy. Cholewkę stworzy system siedmiu poliestrowych pasków, łączonych ze pomocą klamr i wytrzymałych rzepów.

Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
TEVA jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów turystyczno - sportowych i zarazem najszybciej rozwijającą się marką w kategorii sandałów lifestylowych. Sukces marki opiera się na wyjątkowo udanym łączeniu funkcji użytkowych z walorami estetycznymi, opartymi na najnowszych trendach mody. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów na świecie, w tym - od wiosny 2015 - również w Polsce.
Hurricane XLT 2 to odświeżony model znanych sandałów sportowych Hurricane XLT. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas turystycznej wycieczki pod namiot, jak i podczas zejścia z utwardzonych szlaków. Model gwarantuje jeszcze lepszą od poprzednika przyczepność do podłoża dzięki zastosowaniu kauczukowej podeszwy Rugged Durabrasion Rubber™. Dobrze wyprofilowana podeszwa środkowa wykonana z pianki EVA zapewnia lekkość, komfort i wsparcie podczas spaceru po trudnym podłożu. Dodatkowo podeszwa pokryta została niezmywalnym i nieścieralnym środkiem antybakteryjnym Microban Zinc®. Powstrzymuje ona rozwój grzybów, bakterii oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.  
Cholewkę stworzy system siedmiu kompatybilnych ze sobą, poliestrowych pasków, łączonych ze pomocą klamr i wytrzymałych rzepów. Dodatkowo, by zwiększyć wytrzymałość, paski zostały przepuszczone przez podeszwę buta, co uniemożliwia ich wyrwanie. W rejonie pięty zastosowano dodatkową wyściółkę zapobiegającą powstawaniu otarć. 
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:SANDAŁY MĘSKIE TEVA M HURRICANE XL