Skakanka Spokey CROSSFIT TWEET II

Numer produktu
DRKN3EVILX
W magazynie
6999
Ładuję...
Do 16263 z paczkomatów za 9.99 zł
Ekspresowa dostawa kurierem za 9.99 zł

Skakanka łożyskowana Spokey X ROPE TWEET: posiada łożyska, dzięki którym linka nie plącze się w trakcie ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny, jest wyposażona w ergonomiczne rączki, które znakomicie dopasowują się do dłoni i nie ślizgają się podczas treningu, umożliwia dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego bez użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

Skakanka to jedno z najczęściej i najchętniej wykorzystywanych akcesoriów fitness w trakcie treningu. Podczas skoków aktywują się mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii – łydek i ud oraz znacznie przyspiesza metabolizm, co przynosi niesamowite efekty! Dzięki takim ćwiczeniom można pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić ciało i poprawić ogólną kondycję.


Płynny i dynamiczny ruch

Skakanka Spokey X ROPE TWEET pomoże Ci urozmaicić codzienny trening w domu i wzmocnić go o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Została wyposażona w ergonomiczne uchwyty, które znakomicie dopasowują się do dłoni, co eliminuje wyślizgiwanie się rączek w trakcie wykonywania podskoków. Jednak jej największym atutem są łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas treningu, a sam ruch jest niezwykle płynny i dynamiczny.


Dostosuj skakankę do własnych potrzeb

X ROPE TWEET to udoskonalona skakanka fitness, z którą każdy trening będzie przyjemny i maksymalnie komfortowy! Wszystko dlatego, że linka została wykonana ze stali pokrytej tworzywem sztucznym, co zapewnia jej wysoką wytrzymałość oraz niską wagę. Dzięki temu ruchy nie są skrępowane, a ramiona pracują bardzo swobodnie. Co więcej, długość linki można w łatwy sposób, bez żadnych dodatkowych narzędzi, dostosować do wzrostu ćwiczącego – aby to zrobić, wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić śrubkę.


Dane techniczne:

łożyskowana regulowana długość linki: 300 cm

materiał linki: stalowa pokryta tworzywem

rękojeść: ergonomiczna

długość rączek: 16 cm 

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Skakanka Spokey CROSSFIT TWEET II