Skarpetki rekreacyjne męskie Nike 6P CREW

Numer produktu
1446894
Brak w magazynie
7999
Postaw na uniwersalne skarpety marki Nike, które będziesz mógł wykorzystać zarówno do ćwiczeń biegowych, jak i podczas treningu na siłowni. Dzięki zastosowaniu odpowiednich ściągaczy zyskasz 100% pewność, że skarpetki nie będą się przesuwać, nawet podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Poczuj prawdziwy komfort noszenia
Postaw na jakość i wybierz sześciopak skarpetek renomowanej marki Nike. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zapewnią Ci prawdziwy komfort podczas każdego treningu. Zaprojektowano je w taki sposób, aby spełnić oczekiwania aktywnych mężczyzn. W okolicach śródstopia i na manetkach wszyto specjalne ściągacze, które zapewnią Ci pełną stabilizację oraz najlepszą ochronę przed uciążliwymi otarciami.
Skarpetki rekreacyjne stworzone dla Ciebie

Jeżeli cenisz sobie wysokie walory użytkowania, wybierz niezastąpione skarpety marki Nike. Dzięki materiałowi, z którego zostały uszyte będziesz miał pewność, że Twoja stopa będzie odpowiednio oddychać. Wysokiej jakości tkanina, zapewni Ci odpowiednią cyrkulację powietrza. Skarpetki Nike z łatwością dopasowują się do stopy i nie przesuwają się podczas treningu, zapewniając tym samym prawdziwą wygodę.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Skarpetki rekreacyjne męskie Nike 6P CREW