Spokey Hula hop 8 95cm

Numer produktu
WDPLPGEQSJ
W magazynie
7999
Ładuję...
Do 16263 z paczkomatów za 9.99 zł
Ekspresowa dostawa kurierem za 9.99 zł

Obręcz do ćwiczeń Spokey HULA HOP: posiada wypustki, które masują mięśnie brzucha, pleców, bioder czy pośladków podczas treningu, jest składana, co znacznie ułatwia przechowywanie i transportowanie, a także umożliwia łatwe czyszczenie, 95 cm (8 elementów).

Hula hop to nie tylko świetna zabawa, którą większość z nas pamięta z dzieciństwa. To przede wszystkim jedno z najpopularniejszych akcesoriów fitness, które umożliwia wykonywanie ćwiczeń przynoszących natychmiastowe efekty w modelowaniu sylwetki i wzmacniających mięśnie brzucha. Z obręczą treningową Spokey HULA HOP pożegnasz zbędne kilogramy, gdyż w trakcie kręcenia pracuje właściwie całe ciało! To model z wypustkami, który potęguje rezultaty ćwiczeń poprzez masaż mięśni brzucha czy też pleców, bioder i pośladków. Kręć, ćwicz i baw się! Trening z hula hop wpływa pozytywnie na całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha – dzięki niemu uzyskasz między innymi wcięcie w talii oraz poprawisz ogólną kondycję! Obręcz Spokey posiada specjalne wypustki masujące, które nieco utrudniają trening, ale jednocześnie przynoszą znacznie lepsze efekty. Po skończonych ćwiczeniach bez problemu złożysz obręcz Spokey HULA HOP. To model składający się z elementów, które można w łatwy sposób rozłączyć lub połączyć ze sobą za pomocą wpustów: rozmiar 95 cm – 8 elementów


Rozmontowany hula hop nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo łatwy do transportowania, dlatego możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie! Części bardzo dobrze do siebie przylegają i nie wypinają się podczas ćwiczeń.


Dane techniczne:

materiał: PP+NBR

rozmiar: 95 cm, 8 elementów, waga: 1000 g

wypustki do masażu mięśni brzucha, pleców, bioder i pośladków

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Spokey Hula hop 8 95cm