Części i akcesoria

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Skate akcesoria

Jesteś stałym gościem skate parków, masz własną ukochaną deskorolkę? Pora skompletować akcesoria sportowe, które wyróżnią Cię spośród pozostałych skaterów. Osoby uprawiające skateboarding bardzo dbają o design swoich desek i chcą, aby ich sprzęt był inny niż wszystkie. Ozdób swoją deskę naklejkami lub nadrukiem. Możesz też wymienić kółka do deskorolki na nowe i dobrać do nich podkładki pod tracka, dzięki którym będzie Ci się lepiej jeździć.

Akcesoria sportowe na rolki i deskorolkę – znajdź wszystko w sklepie GO Sport

Sprawna i wyróżniająca się deskorolka lub rower to nie jednak nie wszystko. W skate parku będziesz wykonywać wiele akrobacji i tricków, które niestety mogą czasem skończyć się upadkiem. Aby się przed nimi ochronić, potrzebujesz odpowiednich akcesoriów sportowych. Kup sztywny kask orzeszek, rękawice sportowe chroniące przed otarciami dłoni i skręceniem nadgarstka oraz ochraniacze na kolana, piszczele i łokcie. Przy wyborze ochraniaczy zwróć uwagę na ich rozmiar. Zamontowane w nich paski nie powinny Cię uwierać ani być zbyt luźne.

Wszystkie akcesoria dla skaterów dostępne są w sklepie GO Sport, gdzie ponadto znajdziesz odzież sportową idealną na deskorolkę. Zwróć uwagę zwłaszcza na luźne, bawełniane koszulki oraz spodnie. Do kompletu dobierz buty dla skaterów z elastyczną, miękką podeszwą ułatwiającą wykonywanie akrobacji. W sklepie GO Sport kupisz także czapki z daszkiem. Noś je jednak wtedy, gdy akurat odpoczywasz od akrobacji, a w trakcie treningu zawsze pamiętaj o kasku.