Worki bokserskie

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Hak sufitowy do worków bokserskich

Ostatnia sztuka
5499
Ładuję...

Worek Bokserski 100 cm Hektor Sport

Ostatnia sztuka
19999
Ładuję...

Worek Bokserski 60 cm Hektor Sport

Ostatnia sztuka
9999
Ładuję...

Hak do worka Masters Hw

Ostatnia sztuka
5499
Ładuję...

Worek bokserski Hektor 60 Wz

Ostatnia sztuka
9999
Ładuję...

Worki bokserskie

Obejrzenie filmu „Rocky” z Sylvestrem Stallone zazwyczaj sprawia, że worek treningowy w pokoju lub garażu staje się marzeniem każdego młodego chłopaka. Nic w tym dziwnego – ten sprzęt sprawia, że nauka poprawnej techniki uderzeń i szlifowanie bokserskich umiejętności z dala od ciekawskich spojrzeń są możliwe w każdym momencie. W tym artykule wytłumaczymy, jak wybierać worki i tarcze dla siebie!

Trenuj sporty walki w domu

Masz już rękawice bokserskie i szafę, w której czeka odzież treningowa. Co dalej? Zacznij od odpowiedzi na dwa pytania:

  • Trenujesz sam czy z partnerem? Zawodnik uprawiający kickboxing lub muay thai czerpie z posiadania partnera treningowego ogromne korzyści, jeśli ten ciągle zmienia ustawienie tarczy do kopnięć, zmuszając do zmiany techniki uderzenia.
  • Czy masz dość miejsca? Jeśli dysponujesz dużym, otwartym garażem, może zainteresować Cię stojący worek treningowy lub duży worek bokserski na łańcuchach. Jeśli jednak funkcję sali gimnastycznej ma pełnić Twój pokój, warto zdecydować się na mniejszy model.

Trenuj boks, spalaj tłuszcz

Nie musisz być adeptem szkoły walki, aby trenować na worku bokserskim. Niektórzy z trenerów traktują worki treningowe nie jako narzędzia do nauki walki, ale jak zwykłe akcesoria fitness. Ćwiczenia na worku  są świetnym zamiennikiem biegów interwałowych czy długotrwałych sesji cardio – już kilka intensywnych rund sprawi, że wypocisz z siebie masę zbędnych kalorii. Regularne sesje stanowczo poprawią też Twoją szybkość i koordynację ręka–oko.