Inne gry zespołowe

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Buty Indoor Mizuno męskie CYCLONE

26999

Buty Indoor Mizuno męskie WAVE PHANT

39999

Buty Indoor Mizuno męskie WAVE LIGHT

59999

Buty sportowe dziecięce adidas Court Stabil JR Shoes

19999 12999

Akcesoria siatkarskie Spokey Secure

3999

Akcesoria siatkarskie Asics Kneepad pro

6499

Akcesoria siatkarskie Athlitech Kneepads go

2999

Inne gry zespołowe

Zasady gier zespołowych są proste – trzeba tak współpracować z innymi członkami drużyny, aby zdobyć jak największą liczbę punktów i po ostatnim gwizdku pokonać przeciwników. Aby wygrywać i cieszyć się z aktywnie spędzanego czasu na boisku, warto odpowiednio przygotować się do uprawiania wybranej dyscypliny – piłki nożnej, siatkówki, a także innych gier zespołowych, np. piłki ręcznej lub unihokeja. Potrzebne będą do tego m.in. odpowiednie spodenki oraz koszulki indoor.

Koszulki indoor są używane w halach sportowych i innych zadaszonych pomieszczeniach. Jeśli mają służyć w trakcie meczów gier zespołowych, ważne, żeby były dość luźne i cienkie. Zbyt ciasne i blokujące ruchy koszulki mogą bowiem utrudniać rozgrywkę. Kwestię wygody należy także brać pod uwagę w przypadku zakupu spodenek sportowych. Luźniejszy dół na gumkę sięgający maksymalnie do kolan okaże się najlepszym rozwiązaniem w przeciwieństwie do długich i za ciepłych spodni dresowych.

Buty indoor i inne wyposażenie przydatne podczas gry zespołowej

Odpowiednie buty mają bardzo duży wpływ na jakość rozgrywek. W związku z tym nawet w trakcie przygotowań do rekreacyjnego uczestnictwa w grach zespołowych należy założyć odpowiednio dopasowane obuwie. Przy wyborze butów indoor warto zwrócić uwagę na rodzaj podeszwy. Tak jak do gry w football na murawie poleca się buty piłkarskie z wyraźnie zaznaczonym bieżnikiem, tak tutaj lepsze będą buty z dość płaską i gumową podeszwą. W ten sposób stopa nie będzie się blokowała na powierzchni hali.

Mecze gier zespołowych organizowane przez znajomych lub członków rodziny wymagają samodzielnego zgromadzenia najważniejszych sprzętów. Jeśli ich uczennicy chcą jak najlepiej przygotować wszystkich członków drużyn, warto wyposażyć się w piłkę sportową, przynajmniej dwa komplety rękawic piłkarskich (przydatnych dla bramkarzy) i ochraniacze piłkarskie.