Bezpieczeństwo

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kask Do Rolek Jr Powerslide Jr Allround Blue

11999
Ładuję...

Kask Do Rolek Powerslide Urban Grey

13999
Ładuję...

Kask Do Rolek K Powerslide Urban White

13999
Ładuję...

Ochraniacze do rolek POWERSLIDE

6999
Ładuję...

Ochraniacze do rolek Tempish Taffy wrist

2999 1499
Ładuję...

Kask Do Rolek Jr Rollerblade Twist Jr Green

13999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Spokey Black

4999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Spokey Wrist

2499
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Spokey Blue

3999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Fila Girl

7999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Fila Boy

7999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Rollerblade Skate Gear

9999
Ładuję...

Ochraniacze Do Rolek Fila Adult

8999
Ładuję...

Kask Do Rolek Jr Roces Kask Tatoo

11999
Ładuję...

Kask Do Rolek M Up2Glide Casque Ad Noir

6999
Ładuję...

Skate ochrona

Jeśli ćwiczysz skomplikowane tricki na deskorolkach lub rolkach, z pewnością wiesz, że potrzeba wiele pracy, aby móc je dobrze wykonać. Wiąże się to z wieloma wzlotami, ale też, niestety, upadkami. Choć nie możesz zapobiec upadkom, jesteś w stanie zminimalizować ich skutki. Nie zapomnij o odpowiedniej ochronie.

Najlepsza ochrona dla skaterów – wybierz ochraniacze w sklepie GO Sport

Twoim podstawowym elementem wyposażenia powinien być kask sportowy. Na deskę czy rolki przyda Ci się kask rowerowy typu orzeszek wzmocniony z tyłu, który ochroni potylicę i górną część odcinka szyjnego kręgosłupa. Szeroki wybór kasków dla skaterów znajdziesz w sklepie GO Sport – wybierzesz tam model dopasowany do każdej uprawianej przez Ciebie dyscypliny wyczynowej.

W trakcie zakupów zwróć uwagę na inne akcesoria ochronne dostępne w sklepie GO Sport. Przydadzą Ci się ochraniacze na kolana i piszczele oraz ochraniacze na łokcie. Na trening zabierz ze sobą także rękawiczki sportowe. Możesz wybrać modele zapinane na rzepy lub wzmocnione gumą, dodatkowo chroniącą przed otarciami. Zwróć uwagę, aby rękawiczki sportowe miały niewielkie wstawki z przewiewnego materiału. Dzięki nim Twoje dłonie nie będą się pociły.

Przydatne akcesoria ochronne to jednak nie wszystko. Bądź zawsze dobrze przygotowany na każdy trening. Sprawdź stan kół w deskorolce lub rolkach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, załóż nowe lub wymień łożyska.

Zabierz także ze sobą wygodne buty sportowe. Wybieraj obuwie z miękką, choć trochę grubszą podeszwą. Dzięki niej lepiej wyczujesz powierzchnię deskorolki. Zamierzasz jeździć na rowerze po błotnistym terenie? Spakuj do plecaka turystycznego kurtkę typu softshell.