Kąpielówki pływackie

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kąpielówki męskie Speedo Dive Aquashort

9999 6999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena WAYLINE

12999 6999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena ESSENTIALS SHORT

12999
Ładuję...

Bokserki męskie do pływania Adidas 3-Stripes

12999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Adidas Badge Fitness Swim Trunks

6999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena M ROY JAMMER

16999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena M BYOR EVO SHORT

12999 7999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena M BRIZA SHORT

15999
Ładuję...

Kąpielówki męskie Arena M ALTAIR BRIEF

8999
Ładuję...

Kąpielówki

Pływanie to dyscyplina sportowa o wieloletniej tradycji, która stanowi nieodzowny element Letnich igrzysk olimpijskich od samego początku ich organizowania, czyli od 1896 r. Trenowano je najpierw na otwartych akwenach wodnych, a następnie na krytych pływalniach. Amatorzy pływania nie musza jednak posiadać bardzo dobrej kondycji, aby korzystać z zalet przebywania w wodzie. Regularne chodzenie na basen pozwala zaś wzmocnić mięśnie i poprawić krążenie, a z czasem wymodelować sylwetkę.

Czego potrzebujesz na basen?

Bez względu na to, czy planujesz pływać wyczynowo, czy rekreacyjnie, potrzebujesz odzieży kąpielowej na basen. Kąpielówki męskie są obecnie dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać te, w których będziesz się czuć najlepiej. Najważniejsze, aby były wygodne i nie ograniczały Twoich ruchów. Możesz zdecydować się m.in. na dopasowane spodenki kąpielowe, bermudy o szerszych nogawkach najczęściej sięgające kolan lub klasyczne kąpielówki.

Na niektórych basenach ze względu na higienę są wymagane czepki pływackie, dlatego na wszelki wypadek upewnij się, że posiadasz jeden z nich. Dodatkowo dla własnego bezpieczeństwa, a także większego komfortu warto zabrać klapki na basen, które zapobiegną ewentualnemu poślizgnięciu się na mokrej posadce. Natomiast lepsze wyniki w pływaniu pomogą Ci uzyskać okulary pływackie. Zapewnią Ci bowiem możliwość całkowitego zanurzenia się w wodzie bez obaw o podrażnienia oczu spowodowane chlorowana wodą.