Suplementy sportowe Olimp CREATINE MAGNA POWER 120 Mega Caps® (1100mg)

Numer produktu
1281364
W magazynie
6499
CREATINE MAGNA POWER 120 Mega Caps® (1100mg) to NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE 
jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna

Problem: Wiesz, że kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu, jednak nigdy do końca nie byłeś zadowolony z dotąd stosowanych form kreatyny?
Cóż - dotąd nie było na naszym rynku produktu, który zawierałby tylko OPATENTOWANY przez Albion Laboratories®, udowodniony w badaniach naukowych chelat kreatynowy magnezu – Creatine Magna Power® Mega Caps®/Mega Capsules®

Rozwiązanie: Wybierz produkt jedynego w Polsce partnera Albion Laboratories® - CREATINE MAGNA POWER®Mega Caps®/Mega Capsules®– Tylko z OLIMP-em !

Poniżej dowiesz się dlaczego Creatine Magna Power® Mega Caps®/Mega Capsules® może działać lepiej niż wszystkie dotąd spożywane przez Ciebie związki kreatyny! 

CREATINE MAGNA POWER® Dietetyczny środek spożywczy w kapsułkach zawierający chelat kreatynowy magnezu. 

Preparat uzupełniający dietę w kreatynę i magnez, w postaci opatentowanego chelatu kreatynowego magnezu CREATINE MAGNA POWER®.
Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności (efekt dotyczy konsumpcji 3 g dziennie).

Kreatyna jest najskuteczniejszym – obok argininy – dozwolonym środkiem anabolicznym. Fakt ten potwierdziły zarówno liczne badania naukowe, jak też wieloletnia praktyka stosowania jej w sporcie.

Kreatyna rozwija siłę i masę poprzez pośrednictwo właściwej substancji anabolicznej – adenozynotrifosfranu - ATP. Suplementacja kreatyny prowadzi do wzrostu poziomu ATP w komórkach mięśniowych.

Całkowita energia potrzebna do skurczy mięśni i generowania w nich impulsów siłowych dostarczana jest z hydrolizy ATP. ATP stymuluje także enzymy anaboliczne, nazywane kinazami, które pobudzają nasze geny do produkcji białek mięśniowych, jak również uczestniczy we wszystkich etapach budowania molekuł białkowych.

Z cyklem produkcji i hydrolizy ATP ściśle związany jest magnez.

Chelat kreatynowy magnezu zwiększa zdolność organizmu do generowania i regenerowania ATP koniecznego, by dostarczyć niezbędnej energii do wysiłku mięśniowego.


Kreatyna z chelatu zawiera w swojej cząsteczce atom magnezu uczestniczący w jej aktywności energetycznej i anabolicznej.
EFEKT » kreatyna zawsze działa 

Faza ładowania okazuje się niepotrzebna: wystarcza już mniejsza dawka, gdyż chelat wykazuje odporność na kwasową cyklizację i przemianę w nieaktywną kreatyninę. 
EFEKT » koniec przyjmowania dużych, nieekonomicznych dawek 

Rekomendowana dawka chelatu jest 5 razy mniejsza, aniżeli monohydratu kreatyny.
EFEKT » zero ryzyka podrażnień układu pokarmowego 

Dodatek cukrów jako transporterów nie jest konieczny do uzyskania wysokiej przyswajalności chelatu kreatyny, ponieważ insulina nie bierze udziału w jego transporcie do komórek mięśniowych.
EFEKT» wysoka przydatność przy dietach low carb

Brak stymulacji lipogenezy (produkcji tłuszczu), ponieważ nie występuje zwiększenie poziomu insuliny. Tkanka tłuszczowa pozostaje pod większą kontrolą glukagonu i noradrenaliny, co sprawia, że tłuszcz łatwiej wydostaje się z niej i służy jako źródło energii do pracy. 
EFEKT» więcej beztłuszczowej masy mięśniowej 

Chelat kreatyny nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody, jak ma to miejsce w przypadku monohydratu.
EFEKT» zero podskórnego nawodnienia

Tylko Creatine Magna Power® Mega Caps®/Mega Capsules® jest w stanie zapewnić 100% satysfakcji ze wspomagania rozwoju siły i masy kreatyną!

 

Składniki: 85,3% chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER®

 

Wartość odżywcza

2 kapsułki

4 kapsułki

6 kapsułek

na 100 g

Wartość energetyczna

8 kcal/ 34 kJ

16 kJ/ 69 kcal

24 kJ/ 103 kcal

315 kJ/ 1325 kcal

Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone

< 0,5 g
< 0,1 g

< 0,5 g
< 0,1 g

< 0,5 g
0,1 g

1,5 g
1,5 g

Węglowodany
w tym cukry

0 g
0 g

0 g
0 g

0 g
0 g

0 g
0 g

Białko

0 g

0 g

0 g

0 g

Sól

< 0,01 g

0,01 g

0,02 g

0,25 g

Chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER® w tym:

2200 mg

4400 mg

6600 mg

85,3 g

Magnez

176 mg (47%*)

352 mg (94%*)

528 mg (141%*)

6,8 g(1813%*)


*RWS - referencyjne wartości spożycia

Więcej informacji
Marka OLIMP
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Suplementy sportowe Olimp CREATINE MAGNA POWER 120 Mega Caps® (1100mg)