Taśma treningowa TRS SMJ SPORT

Numer produktu
1437138
W magazynie
24999 17999
Praktyczne taśmy do treningu zawieszeniowego. Angażują wszystkie partie mięśniowe, służą do ćwiczeń ogólnorozwojowych.
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu

TRS, to bardzo proste urządzenie treningowe, które z powodzeniem może zastąpić w pełni wyposażoną siłownię. Trening na taśmach angażuje wszystkie partie mięśniowe i może być stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych, siłowych i rehabilitacyjnych.

 

Taśma typu TRS marki SMJ sport to zestaw regulowanych taśm w kształcie litery Y, wykonanych z materiałów o najwyższej jakości, które można zawiesić np. na drzewie, drążku, a nawet na futrynie drzwi (za pomocą specjalnego bezpiecznego uchwytu).

 

Metodę ćwiczeń TRS wymyślił amerykański komandos Randy Hetrick, który wpadł na pomysł mobilnego urządzenia, przydatnego przede wszystkim żołnierzom w utrzymaniu doskonałej kondycji, którzy często zmieniają miejsce i nie mają dostępu do siłowni.

 

Trening zawieszeniowy staje się coraz bardziej popularny, gdzie funkcję obciążenia pełni ciało ćwiczącego. Urządzenie jest niewielkie , lekkie pozwala na kompleksowy trening w niemal każdych warunkach.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

  • System podwieszeń o szerokości 3,5 cm i długości 310 cm do uchwytów z PVC pokrytymi pianką, które sprawiają, że produkt jest stabilny, wygodny w czasie ćwiczeń.
  • Bezpieczny uchwyt, kotwa do zaczepiania na futrynie drzwi o długości 41 cm, szerokości 3,5 cm
  • Przedłużka pozwala na przyczepienie pasów do wysokich elementów o długości 92 cm, szerokości 3,5 cm zakończonej karabinkiem
  • Worek z siatki do transportu
  • Instrukcja użytkowania
Więcej informacji
Marka SMJ SPORT
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Taśma treningowa TRS SMJ SPORT