Wałek do masażu Spokey THIN ROLL

Numer produktu
QFT01S0M6A
W magazynie
4999
Ładuję...
Do 16263 z paczkomatów za 9.99 zł
Ekspresowa dostawa kurierem za 9.99 zł

WAŁEK DO MASAŻU SPOKEY THIN ROLL

Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki. Efekty ćwiczenia z wałkiem Wałki do ćwiczeń, zwane również rollerami, są prostymi przyrządami, które diametralnie zmieniają oblicze treningu. Zastosowanie wałka urozmaica ćwiczenia, pozwala zaangażować różne partie mięśni. Działa wspomagająco przy treningu wzmacniającym plecy, brzuch, nogi, a jego struktura sprawia, iż równolegle z ćwiczeniami użytkownik korzysta z delikatnego lub intensywnego masażu.


Wałek Spokey Thin Roll doskonale nadaje się do punktowego masażu wybranych partii ciała. Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.


Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie i transport wałka.


Masaż #wSpokeyStyluWałek rehabilitacyjny wykonany został z pianki oraz wyposażony w specjalne wypustki dające efekt delikatnego masażu.


Na obu końcach wałka znajdują się wygodne rączki, zapewniające szczególnie ważny podczas masażu pewny uchwyt. Dzięki zastosowaniu łożysk, trzon wałka porusza się płynnie, zaś do jego użytkowania nie jest wymagana duża siła.


PRZEZNACZENIE

Działa wspomagająco podczas masażu – pomaga obniżyć napięcie mięśniowe i zlikwidować ból.

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Wałek do masażu Spokey THIN ROLL