Wrotki Fila Bella White

Numer produktu
1412699
Brak w magazynie
29999
Rewelacyjne, niezawodne i idealne markowe wrotki. Wygoda w bucie i komfort na kompozytowej szynie pozwala na stawianie kroków z pierwszymi ewolucjami. Kółka o wymiarach 54mm x 32 mm / 80A z odlewanego PU z łożyskami ABEC 5 idealnie się sprawdzą dla początkujących i do rekreacyjnej aktywności.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Wszystko zależy od koloru i szczęścia.

Z wrotkami BELLA WHITE wkraczasz w nowy świat, który składa się z jazdy, tańczenia i kręcenia się ze znajomymi, szukając inspiracji i wspaniałych chwil!

Te łyżwy są najlepsze dla dziewcząt, które chcą się wyróżnić - dzięki oryginalnemu wzornictwu inspirowanemu latami 80. Stworzone z mocnej i trwałych materuałów. Cholewka o wysokim obcasie ze wzmocnioną syntetyczną warstwą zewnętrzną. Podszyta tkaniną syntetyczną, z anatomiczną wyściółką na kostce dla uzyskania bardziej naturalnego uczucia i miękkim filcowym językiem dla zwiększenia komfortu w obszarze podbicia.

Lekka podstawowa konstrukcja zapewnia długotrwałą jazdę i wszechstronność.

Kompozytowe podwozie i traków, z odlewaną poduszką PU.

Na przedniej części wtryskiwany hamulec PU, łatwy do wymianny. Łożyska ABEC 5 wyposażone są w cztery koła o wymiarach 54x32 mm, oryginalne Fila Skates, u góry dla zachowania spójności i trwałości.

Kolorowe sznurowadła oferują dopasowany krój, nawet z różnymi splotami sznurowadeł, aby stworzyć naprawdę wyjątkową i osobistą wrotkę.

Twoja wrotka jest już dostępne w sklepach GO SPORT rewelacyjna i niezawodna marki FILA SKATES. Są to idealne markowe wrotki do poruszania się po ulicy. Z super kolorowym i wesołym wzorem zwróci uwagę nie jednej osoby. Wygoda w bucie i komfort na kompozytowej szynie pozwala na stawianie kroków z pierwszymi ewolucjami. Kółka o wymiarach 54mm x 32 mm / 80A z dlewanego PU z łożyskami ABEC 5 idealnie się sprawdzą dla początkujących i do rekreacyjnej aktywności.

 

Dostępne tylko w GO-SPORT: TAK

Płoza: KOMPOZYT

Wielkość kółek (mm): 54 x 32

Twardość kółek: 80A

Łożyska: ABEC 5

Poziom zaawansowania: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Trzymanie stopy: SZNURÓWKA

Maksymalna waga użytkownika (kg): 120

Rozmiary: 34-39

Technologie:

WYMIENNY HAMULEC - dostępność części zamiennych.

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Wrotki Fila Bella White