Łyżwy dziecięce Up2Glide 4w1 Boy

Numer produktu
1432409
W magazynie
24999 12999
Kiedy Twoje dziecko chce nauczyć się jeździć na łyżwach lub poszerzać swoje umiejętności, zapewnij mu odpowiedni sprzęt. Łyżwy dziecięce Up2Glide przeznaczone są dla chłopców - jego odcienie prezentują się stylowo i atrakcyjnie. Sprzęt jest wielofunkcyjny - możesz bez problemu stosować je jako tradycyjne łyżwy lub rolki. Konstrukcja jest dopasowana w taki sposób, aby stopa czuła się wygodnie, bezpiecznie, a przede wszystkim była stabilna. Dzięki temu, dziecko poczuje pełną frajdę na lodzie.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Nie tylko łyżwy
Czy jest coś piękniejszego od dziecięcej radości? Wybierz łyżwy dziecięce Up2Glide 4w1 i wraz z całą rodziną spędzajcie czas na lodzie! Ogromną frajdę zapewniają łyżwy idealnie dopasowane do kształtu stopy dziecięcej. Co więcej, prosto z lodowiska możesz wybrać się na jazdę na rolkach. Łyżwy są wielofunkcyjne! Wystarczy, że błyskawicznie zamontujesz kółka.

Idealne wykonanie łyżew.

Atrakcyjny wygląd i wyjątkowa radość na lodzie to nie wszystko. Liczy się także bezpieczeństwo i wytrzymałość, co zapewnia aluminiowa płoza hokejowa, a także ostrze z hartowanej stali. Tak wykonane łyżwy okażą się źródłem wielu długich godzin spędzonych na lodzie.

Zabezpieczenie dzięki zapięciu

Stopa w łyżwach dziecięcych Up2Glide czuje się komfortowo i bezpiecznie nie tylko dzięki specjalnej konstrukcji. To także zasługa zapięcia na klamrę, rzep oraz sznurówek. Dzięki temu masz pewność, że łyżwy będą stabilne przez cały czas.

PŁOZA: Aluminiowa, hokejowa.

ZAPIĘCIA: Klamra, rzep, sznurówki.

OSTRZE: Hartowana stal.

ROZMIARY: S (30-33), M (34-37), L (38-41).

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Łyżwy dziecięce Up2Glide 4w1 Boy